back to top
More

  Chris Bumstead Beslenme Programı

  Chris Bumstead Beslenme Programı. Vücut geliştirme hayranıysanız, yarışmaları ve yarışmacıları yakından takip ediyorsanız, muhtemelen Chris Bumstead hakkında birçok şey biliyorsunuzdur. Bilgisi olmayanlar için hızlı bir giriş yapalım.

  Chris Bumstead, Kanadalı IFBB Pro vücut geliştiricidir ve üç yıl üst üste (2019,2022 ve 2021) Classic Physique Olympia oldu ve Classic Physique Olympia unvanını en fazla kazanan vücut geliştirici olmuştur. Cbum, neslimizin en popüler vücut geliştiricilerinden biridir. Kanadalı yıldız, altın çağında sağlık sorunlarıyla da uğraşmak zorunda kaldı.

  2021 Classic Physique Olympia unvanını kazandıktan kısa bir süre sonra COVID-19’a yakalandı ve kendisini karantinaya alıp iki hafta boyunca antrenmanlarına ara verdi. Hasta olduğu süre boyunca yaklaşık 8 ila 10 pound kaybettiğini bildirdi.

  Classic Physique Olympia şampiyonu, böbreklerinizde immünoglobulin A (IgA) adı verilen bir antikor oluştuğunda ortaya çıkan bir otoimmün böbrek bozukluğu olan IGA Nefropatisinden muzdariptir. Zamanla böbreklerinizin kanınızdaki atıkları filtreleme yeteneğini engelleyebilecek lokal iltihaplanma ile sonuçlanır. CBum, otoimmün bozukluğunu düzeltmek için kök hücre tedavisi kullandığını açıklamıştır.

  Bu içerik ÜCRETSİZ aboneler içindir

  İçeriğin devamı için abone olun

  Daha Fazla