0
More

  Brandon Curry 2021 Olympia İçin Geliyor

  Brandon Curry, 2021 Mr. Olympia'ya 4 hafta kala unvanını tekrar kazanmak için hazır görünüyor

  Brandon Curry 2021 Olympia İçin Geliyor. 7-9 Ekim tarihleri arasında Orlando, Florida’da gerçekleşecek olan 2021 Mr. Olympia’ya 1 ay kaldı. 2019 Olympia şampiyonu Brandon Curry, etkinliğe 4 hafta kala fiziğini paylaştı ve unvanını tekrardan kazanmak için hazır olduğunu bizlere gösterdi.

  Brandon 2019 yılında Olympia’yı kazandıktan sonra, tahtını savunmak için geri gelen Phil Heath’i yenmeyi ve 2018 Olympia şampiyonu Shawn Rhoden’ın yokluğunda unvanını koruyabileceğini düşünüyordu. Ancak hesaba katmadığı biri vardı ve Big Ramy mükemmel bir fizik ile 2020 Mr. Olympia unvanının sahibi oldu.

  Brandon 2021 Olympia’ya giderken, Big Ramy’i ve diğer ezeli rakiplerini yenmek için gerekli çalışmalara odaklandı. Etkinlik yaklaşırken Instagram hesabından devasa kollarını takipçileri ile paylaştı.

  Brandon Curry 2021 Olympia İçin Geliyor

  2021 Olympia’ya bir ay kala, Brandon Curry’nin gelişmeye ve büyümeye devam etmesi için zamanı var. Yapmış olduğu paylaşımın en net fizik güncellemesi olmadığını göz ününde bulundurursak, hazırlıkları yoğunlaştıkça daha sağlam bir fizik görmüş olacağız.

  Brandon bu sene kondisyona geçen sene olduğu kadar odaklanmayacağını açıkça söylemiş olmasına rağmen, son birkaç haftadır kardiyo antrenmanlarına ağırlık vermiş gibi görünüyor. Birkaç hafta önce yapmış olduğu paylaşımlar ile şu anda yapmış olduğunu karşılaştırdığınız zaman, fiziğini mükemmelleştirmek için ne kadar sıkı çalıştığını görebilirsiniz.

  Ekim ayında sahneye çıktığı zaman, kesinlikle en iyi halini göreceğiz. Kazansa da kaybetse de hazırlık sürecinde tam anlamıyla her şeyini ortaya koyarak çalışıyor.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii