Big Ramy ABD’ye Geldi. Ramy unvanını korumak için, hazırlıkların son aşamalarında Dennis James ile birlikte çalışacak. Geçen seneki Olympia’dan birkaç gün uzakta olan Ramy, James’in evinde kalırken hazırlıkları onunla bitirmeye karar verdi.

Vermiş olduğu karar, harika bir karardır. Çünkü, Dennis kendisine bu yolda kalması için yardım etti ve kazanması için gereken fiziğe ulaşmasını sağladı. Dennis’in Instagram hesabından paylaştığı gönderiye göre, bu sene bunu tekrar yapacak. 2021 Olympia’ya beş hafta kadar kala, şampiyon ile birlikte görüldü ve birden fazla unvan savunması olacağını bildiği için orada olacağını söyledi.

Big Ramy ABD’ye Geldi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dennis James (@bigdjames)’in paylaştığı bir gönderi

Şampiyon dün gece geldi. Şimdi işe dönme zamanı. 

Dennis James’in geçen sene fiziği üzerindeki etkisi oldukça fazlaydı ve bu karar Ramy için gerçekten doğru bir karardı. Bunun dışında, ikili bu sene yarışmadan önce çok daha fazla zamana sahip.

7-9 Ekim tarihlerinde Orlando, Florida’da yarışma günü sahneye nasıl çıkacağı merak konusu. 2021 Mr. Olympia’da rakipleri oldukça zorlu olacak, ancak unvanını korumaya ve dövüşmeye hazır olduğunu görebilirsiniz.

En son haberler ve güncellemeler için Instagram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Soru & Cevap    Galeri

antrenmanprogramii

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin