back to top
More

  Big Ramy ABD’ye Geldi

  Big Ramy, 2021 Olympia'dan beş hafta önce ABD'ye geldi ve hazırlıklarına Dennis James ile devam ediyor

  Big Ramy ABD’ye Geldi. Ramy unvanını korumak için, hazırlıkların son aşamalarında Dennis James ile birlikte çalışacak. Geçen seneki Olympia’dan birkaç gün uzakta olan Ramy, James’in evinde kalırken hazırlıkları onunla bitirmeye karar verdi.

  Vermiş olduğu karar, harika bir karardır. Çünkü, Dennis kendisine bu yolda kalması için yardım etti ve kazanması için gereken fiziğe ulaşmasını sağladı. Dennis’in Instagram hesabından paylaştığı gönderiye göre, bu sene bunu tekrar yapacak. 2021 Olympia’ya beş hafta kadar kala, şampiyon ile birlikte görüldü ve birden fazla unvan savunması olacağını bildiği için orada olacağını söyledi.

  Big Ramy ABD’ye Geldi

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Dennis James (@bigdjames)’in paylaştığı bir gönderi

  Şampiyon dün gece geldi. Şimdi işe dönme zamanı. 

  Dennis James’in geçen sene fiziği üzerindeki etkisi oldukça fazlaydı ve bu karar Ramy için gerçekten doğru bir karardı. Bunun dışında, ikili bu sene yarışmadan önce çok daha fazla zamana sahip.

  7-9 Ekim tarihlerinde Orlando, Florida’da yarışma günü sahneye nasıl çıkacağı merak konusu. 2021 Mr. Olympia’da rakipleri oldukça zorlu olacak, ancak unvanını korumaya ve dövüşmeye hazır olduğunu görebilirsiniz.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii