back to top
More

  Mr Olympia 2023 Wellness Kazananı

  Mr Olympia 2023 Wellness Kazananı. 2023 Wellness Olympia yarışması epik sonucuna ulaştı. Heyecan verici bir finalin ardından Francielle Mattos zaferle ayrıldı ve sadece tek puanlık bir kararla üçüncü kez 2023 Wellness Olympia unvanını kazandı.

  Wellness’ın popülaritesi dikkate değer bir artış gösterdi ve patlamanın çoktan gerçekleştiğini söylemek en doğru tanım olacaktır. Bu kategori, sporcuların şekillendirilmiş uyluklarını, düzgün kalçalarını ve kum saati figürlerini vurgulayarak vücudun alt kısmına yoğun bir şekilde odaklanarak simetri ve orantılara güçlü bir vurgu yapıyor.

  Sahne geçen sene Francielle Mattos’un mükemmel performans sergileyerek Wellness Olympia’da birincilik elde etmesiyle kuruldu. Rakipleri Isabelle Nunes ve Kassandra Gillis unvanın sahibi olabilmek için sert rekabet ettiler.

  Ön değerlendirme turlarına çıkan Francielle Mattos, birçok yarışmacıyı savuşturmak zorunda kaldı. Ancak Mattos’u en çok zorlayan kişi Isabelle Nunes oldu. Alt vücuduna eklenen yoğunlukla finaller boyunca şampiyonluk adayı olduğunu iddia etti ancak Franceille Mattos’un estetiğini ve dolgunluğunu geçemedi.

  Mr Olympia 2023 Wellness Kazananı

  Mr Olympia 2023 Kazananları ve Para Ödülleri
  Credit: moriauphoto
  1. Francielle Mattos – 50,000$
  2. Isabelle Nunes – 20,000$
  3. Elisa Alcantara – 12,000$
  4. Rayane Fogal – 7,000$
  5. Giselle Machado – 6,000$
  6. Kassandra Gillis
  7. Tefani Sam Razhi
  8. Sandra Colorado Acal
  9. Marissa Andrews
  10. Leonida Ciobu
  Mr Olympia 2023 Kazananları ve Para Ödülleri
  Credit: moriauphoto

  Official Scorecard

  mrolympia2023scorecards14
  Mr Olympia 2023 Wellness Kazananı

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz