back to top
More

  Big Ramy’i Yenebilecek Sporcular

  Ünlü vücut geliştirme antrenörü Chris Cormier, 2021 Mr. Olympia ve şampiyonu tahtından indirebilecek yarışmacılar hakkında düşüncelerini paylaştı

  Big Ramy’i Yenebilecek Sporcular. Dünyanın en iyi vücut geliştirme koçlarından biri olan Chris Cormier, 2021 Olympia öncesinde sıkı çalışıyor. Men’s Open kategorisindeki duruma baktığı zaman, Big Ramy için en zorlayıcı olacak kişileri bildiğine inanıyor.

  Chris, uzun zamandır sporda en çok aranan koçlardan biri haline geldi. Breon Ansley ve Hunter Labrada gibi pek çok sporcu ile birlikte çalıştı. Kendi kariyerinden edindiği bilgiler ile akıllı bir antrenör olduğunu kanıtlamıştır.

  Big Ramy’i Yenebilecek Sporcular

  2021 Mr. Olympia yaklaşırken, Chris’e bir röportajda yarışma ve özellikle de son şampiyon Big Ramy hakkındaki düşünceleri soruldu. Ramy’nin unvanı elinde tutmak için etkileyici görünmesine rağmen, bu yıl unvanı için tehdit oluşturabilecek birkaç yarışmacı olduğunu söyledi.

   Brandon Curry ile gitmelisin. William Bonac ile gitmelisin, çünkü William bu yıl geçen yıla göre daha sağlıklı görünüyor.

  Yani bunu aklında tutmalısın. Hakemlerin de ondan hoşlandığını biliyorum, eğer en iyi formundaysa, ona sert bir bakış atmalısınız.

  Akim Williams,  Ramy ile kafa kafa gidecek kadar kaslı biri. Görünüşüne yoğunluk katmaya devam edebiliyorsa, aynı zamanda unvanı hakkında konuşurken daha ciddiye almanız gereken biri. 

  Chris’in 2021 Olympia’yı kazanma şansı olduğuna inandığı bir diğer yarışmacı da Roelly Winklaar. Roelly’nin ne kadar sıkı çalıştığını bildigini ve bunun puan kartlarında gizlice öne geçmesine neden olabileceğini söylüyor. Ek olarak, Nathan De Asha’nın yıllar içinde gelişme gösteren biri olduğunu söylüyor. Bu iki sporcunun kazanma arzusuna ve yüreğe sahip olduğuna inanıyor, bu durum da onları tehlikeli yapıyor.

  Bu adamların etrafında bulundum. Kaybetmeyi sevmiyorlar, orası kesin ve çok yürekleri var, Roelly ve Nathan öyle. 

  Hadi Choopan’ın da son birkaç yıldır sağlam göründüğüne inanıyor. Ancak Hadi’nin elinden gelenin en iyisini yapabileceğinden emin değil.

  Henüz en iyi Hadi’yi göremedim, çünkü onu 212 kategorisinde gördüm. Sertlik, yoğunluk ve diğer şeyler açısından ona daha çok yakıştığını hissettim. 

  O günlerde kafa kafaya gittiklerinde Flex Lewis’e çok büyük bir şans verdiğini biliyorum, birçok insan muhtemelen şovu kazanması gerektiğini düşündü. 

  Yani, o adamı henüz göremedi. Open kategorisine böyle bir yoğunluk getirirse, Ramy için bir tehdit haline gelebilir.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii