back to top
More

  Mr Olympia 2022 Fitness Kazananı

  Mr Olympia 2022 Fitness Kazananı. 6 Aralık 2022 Cuma günü Missy Truscott, Las Vegas, Nevada’da Olympia Fitness unvanını kazandı ve kariyerinin ikinci Fitness Olympia unvanını elde etti.

  Fitness, Olympia’da sergilenen en eğlenceli vücut geliştirme bölümlerinden biri haline geldi. Titiz bir hazırlık gerektiren koreografisi, güzel rutinlerle tanınırlar. Diğer kategorilerin aksine, Fitness sporcuları sahnede performans sergilediklerinde tüm prodüksiyonu hazırlamaktan sorumludur.

  Bugün erken saatlerde, eski dört kez Fitness Olympia şampiyonu Oksana Grishina, açıklanmayan bir sakatlık nedeniyle 2022 Olympia’dan çekildi. Ayrıntılar geldiğinde APcom konu hakkında bilgilendirme yapacaktır.

  Hayranlar, her sene inanılmaz paketler sergilemeye devam eden eski şampiyon Missy Truscott’a karşı beklentilerini yükseltti. Bu yılki etkinlikte ön değerlendirme yaparken Olympia Fitness hayranları Missy Truscott, Jaclyn Baker ve Ariel Khadr’ın arkasına geçti.

  Finaller sırasında Missy Truscott ve Jaclyn Baker, rutinleri sırasında seyircilerden büyük tepki aldı. Her ikisi de eğlenceliydi ve ortama çok fazla enerji getirdi.

  Gecenin sonunda Missy Truscott galip ayrılırken, Jaclyn Baker ikinci, Ariel Khadr üçüncü sırada yerini aldı. Sarah Kovac ve Jaclyn Baker da rutinleriyle seyircileri etkiledir. Ancak etkinliği sırasıyla dördüncü ve beşinci olarak tamamladılar.

  Mr Olympia 2022 Kazananları ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Fitness Kazananı ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Fitness Kazananı

  1. Missy Truscott $50,000
  2. Jaclyn Baker $20,000
  3. Ariel Khadr $12,000
  4. Sarah Kovach $7,000
  5. Michelle Freuda-Mensah $6,000

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz