0
More

  Mr Olympia 2022 Classic Physique Kazananı

  Mr Olympia 2022 Classic Physique Kazananı. Mr Olympia 2022 yarışması bu yıl Las Vegas, Nevada’da düzenlendi ve herkesin beklediği o an geldiğinde, Cumartesi gecesi (17 Aralık 2022) Chris Bumstead dört kez Classic Physique Olympia unvanının sahibi oldu.

  Bumstead, ön değerlendirme ve final yolunda ilerlerken birkaç meydan okumayla karşılaştı. İki kez Arnold Classic kazananı Terrence Ruffin harika pozlarıyla herkesi erkenden etkilemeyi başardı.

  Urs Kalecinski, Brezilyalı Ramon Rocha Queiroz ve Breon Ansley, gösteri boyunca keskin görünüyordu.

  Sosyal medyanın en popüler vücut geliştiricisi Bumstead, Mr Olympia 2022 Classic Physique kazananı olmayı başardı ve prestijli gösteriden haftalar önce Iain Valliere ile antrenmanı bıraktıktan sonra zorlukların üstesinden gelebildiğini gösterdi.

  Rakipleri onun unvanını almaya çalışırken, Chris Bumstead kariyerine 4x Classic Physique Olympia şampiyonu olarak devam ediyor.

  Bumstead’in arkasında ikinci sırada Ramon Rocha Queiroz ve üçüncü sırada Urs Kalecinski yer aldı. İki kez şampiyon olan Breon Ansley, son Classic Physique yarışmasında dördüncü oldu ve yakın gelecekte 212 kategorisinde yarışacak.

  Mike Sommerfeld, heyecan verici bir bireysel performans rutininden sonra beşinci oldu.

  Mr Olympia 2022 Kazananları ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Classic Physique Kazananı

  Mr Olympia 2022 Classic Physique Kazananı

  1. Chris Bumstead $50,000
  2. Ramon Rocha Queiroz $20,000
  3. Urs Kalecinski $10,000
  4. Breon Ansley $6,000
  5. Mike Sommerfeld $4,000

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz