back to top
More

  Janet Layug 2021 Olympia’da Yarışmıyor

  2020 Bikini Olympia şampiyonu Janet Layug 2021 Olympia'da yarışmıyor

  Janet Layug 2021 Olympia’da Yarışmıyor. 2021 Olympia, Bikini kategorisinde yeni bir şampiyon görecek. Janet Layug Ekim ayında Florida’da yarışmamayı seçtiğini açıkladı.

  Janet yıllardır Bikini kategorisinde ve uzun süredir dünyanın en iyilerinden biri. 2020 yılında tam potansiyelini fark etti ve iki yılın ardından birinci oldu. Bu noktaya ulaşmak için çok çalışmasına rağmen ve unvanını elinde tutmak istemesine rağmen, 2021 Olympia’da yarışmayacak.

  Battle of the Bodies Bikini-Only IFBB Pro’da yaptığı konuşmanın videosu yayınlandı. Bu sene yarışmayacağını ve unvanını korumayacağını açıkladı.

  Janet Layug 2021 Olympia’da Yarışmıyor

  2013 yılından beri çok uzun zamandır yarışıyorum ve her anından keyif aldım. Yaklaşık 10 hafta sonra, Mr. Olympia şovu başlıyor. Bu seneki Olympia’da yarışmayacağımı duyuruyorum. Benim için üzücü bir an ama bence en iyi seçim bu. Hepimizin bildiği gibi, bir kapı kapandığında yeni bir kapı açılır.

  Bu yüzden, bu geceki şovumda Bikini şampiyonuna ödülü sunmaktan onur duyuyorum.

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Slimtum® (@slimtum)’in paylaştığı bir gönderi

  Sonunda, Maureen Blanquisco yarışmayı kazandı ve 2021 Olympia’ya davet edilen Bikini yarışmacısı oldu. Bu sene Bikini kategorisinde Layug’un şu anda boşta duran unvanı için kıyasıya yarışacak birçok sporcu olacak.

  Ancak Elise Pecini’yi yendikten sonra, Janet’in bu sene yarışmayacağını duymak hayal kırıklığı yarattı. Layung’un yokluğunda Elisa’nın unvanı geri alıp alamayacağını veya yeni bir şampiyon olup olmayacağını görmek heyecan verici olacak.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii