back to top
More

  Son Dakika: Oksana Grishina 2022 Olympia’dan Çekildi

  Oksana Grishina 2022 Olympia’dan Çekildi. Joe Weider’in Olympia Fitness & Performance Weekend’in 58.’si Las Vegas, NV’de devam ediyor. Ancak, Fitness bölümü bir değil iki aksilik yaşadı. Dört kez Fitness Olympia şampiyonu Oksana Grishina, sakatlığı nedeniyle gösteriden çekildi.

  Çekilmesinin kesin nedeni açıklanmazken, vücut geliştirmenin sesi Bob Cicherillo, Fitness bölümünün ön eleme turunda planlanan 20 yarışmacı yerine sadece 19 yarışmacının sahneye çıkmasıyla üzücü haberi verdi.

  Rus yarışmacı, 16 Aralık Perşembe günü 2022 Olympia basın toplantısında sahnede topallıyordu. Sunucu tarafından bacağıyla ilgili soru sorulduğunda, Cuma günü sahnede olacağını söyleyerek hayranlarını sakinleştirdi, ancak bu olmadı ve yarışmadan çekildi.

  Ne yazık ki bu, 2022 Fitness Olympia bölümünden ilk çekilme değildi. Son şampiyon Whitney Jones, sahneye çıkmadan bir gün önce yaşadığı bir sağlık sorunu nedeniyle yarışmayacağını söylemişti.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii