0
More

  Iris Kyle Ms Olympia’dan Çekildi

  Iris Kyle Ms Olympia’dan Çekildi. Ms Olympia’nın dönüşüyle yaşanılan heyecan bir yana, hayranları Iris Kyle’ın da tekrardan yarışacağı için çok heyecanlıydılar. Ancak Cuma günü podyuma çıkamadı ve bunun nedenini öğrenebildik.

  Ms. Olympia kategorisi 2014 yılında dağıtıldığında, zirvede olan Kyle aynı zamanda emekli olma kararı verdi. Kategorinin tekrardan dahil edileceğini öğrendiğinde geri dönme kararı aldı ve altı yıl aradan sonra tahtını geri almak için savaşacaktı. Kyle’ın tekrardan podyuma dönmesi hayranları dışında rakiplerini de heyecanlandırıyordu. Podyumda Kyle gibi tecrübeli bir rakiple yarışmayı birçok sporcu ister ne de olsa.

  Iris Kyle Ms Olympia’dan Çekildi

  Ms. Olympia kategorisinde bulunan sporcular podyumda yürümeye başladığında, 10 kere Ms Olympia unvanına sahip olan Iris Kyle ortalıkta yoktu. Bu durumda da seyirciler neler olup bittiğini merak etmeye başladı, çünkü kimsenin herhangi bir bilgisi yoktu.

  Ardından bazı sağlık sorunları yaşadığı bildirildi, ancak tam ayrıntıları şu anda açıklanmadı. Bu yaşanılan olaydan sonra hayranları Kyle’ı göremeyeceği için hayal kırıklığına uğradı. Pek çok kişinin kafasında, Helen Trevino ve Andrea Shaw gibi sporcularla nasıl başa çıkacak gibi sorular vardı.

  Yaşanılan sağlık sorunu nedeniyle maalesef bu soruların cevabını en azından şimdilik alamayacağız. 2020 Ms. Olympia Iris Kyle olmadan devam edecek ve kesinlikle kıyasıya bir mücadele izleyeceğiz. Umarız sağlığı bir an önce yerine gelir ve Kyle’ı önümüzdeki yıl rekabet ederken görebiliriz.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii