0
More

  Whitney Jones 2022 Olympia’dan Çekildi

  Whitney Jones 2022 Olympia’dan Çekildi. Reigning Fitness Olympia şampiyonu Whitney Jones, son on yılın büyük bir bölümünde bölümde tutarlı bir performans sergiledi.

  Jones, sağlık endişeleri nedeniyle yaklaşan 2022 Olympia’dan çekilmek zorunda kaldığını doğruladı. Fitness konusunda öne çıkan Whitney Jones, profesyonel vücut geliştirmeye 2011 yılında başladı.

  Jones en başından beri büyük bir potansiyel sergiledi ve 2012 IFBB Pro World Championships’te ilk gösterisini kazanmaya yaklaştı ve bir Fitness yarışmacısı olarak ikinciliği elde etti. Jones, 2013’te Olympia yarışmasına davet edildi ve umut verici bir sezonu bitirmek için ilk maçında dokuzuncu oldu.

  Sonraki iki yıl içinde çeşitli yarışmalarda yarışmaya devam etti ve sonunda 2015 IFBB Tampa Pro’da ilk yarışma galibiyetini elde etti. Tutarlı gösterilerine rağmen, Olympia’da ilk on sıranın kenarında kaldı.Önceki bitirmeleri nedeniyle Jones’un Olympia’yı kazanma şansı konusunda şüpheler vardı.

  2016 Olympia’da ilk beşe girmeyi başardı ve dördüncü sırada yerini aldı. 2017’de Whitney, IFBB Hawaii Pro’da bir galibiyetle sağlam bir başlangıç yaptı. Ancak boynundan sakatlandı ve 2017 Olympia’dan çekilmek zorunda kaldı.

  Sakatlığının ardından, Jones’un 2014-2017 yılları arasında dört yıl boyunca Fitness Olympia’yı kazanan Oksana Grishina için ciddi bir tehdit oluşturup oluşturmayacağına dair spekülasyonlar vardı.

  2020 yılında Missy Truscott, ikinci Grishina ve şampiyon Truscott’un arkasında üçüncü bitiren Jones’u tahttan indiren atlet oldu.

  Whitney Jones 2022 Olympia’dan Çekildi

  Evet maalesef, Birkaç hafta önce, bu yıl oturmamı gerektiren bazı kötü sağlık haberleri aldım. Ancak, hayatım geri dönüş hikayeleriyle dolu ve bu sadece bir sonraki bölüm. Daha bitirmedim. Bu sene, tüm Fitness kız kardeşlerim için en büyük destekçi, amigo ve işçi arı rolünde olmayı kutluyorum. Daha fazlası için yaratıldım ve keskinlikle kısa bir süre sonra oyuna geri döneceğim.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz