back to top
More

  Mr Olympia 2023 Ne Zaman ve Nerede Düzenlenecek?

  Mr Olympia 2023 ne zaman ve nerede düzenlenecek? 2022 Olympia geçen sene Aralık ayında uzun süredir ev sahibi olduğu Las Vegas, Nevada’da düzenlendi.

  Mr Olympia 2023 Ne Zaman ve Nerede Düzenlenecek?

  Organizatörlerin Instagram hesabından yaptıkları paylaşıma göre, Mr Olympia 2023 etkinliği, 2-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Orlando, Florida’daki Orange County Convention Center’da düzenlenecek.

  Mr. Olympia gelişmelerine, videolarına ve fotoğraflarına anında erişim için bizi Twitter’da takip edin.

  Mr Olympia 2023 Kazananları ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2023 Nasıl İzlenir?

  1965 yılındaki başlangıcından bu yana Olympia, dünyanın en seçkin vücut geliştiricileri için önde gelen bir etkinlik haline geldi. Vücut geliştirmede en prestijli şov olarak kabul edilmektedir.

  Mr Olympia 2022 Kazananları ve Para Ödülleri

  Men’s Open kategorisinden önde çıkan Hadi Choopan, ilk Sandow kupasını kazanmak için Big Ramy’i tahtından indirmeyi başarmıştı. Eski 2021 Olympia şampiyonu Derek Lunsford, Olympia People’s Champ ödülünü kazanan ve üçüncü sırada yerini alan Nick Walker’ı geçmeyi başarmıştı. Big Ramy hakkında konuşacak olursak, beklenenin altında bir performans sergiledi ve beşinci sıraya geriledi.

  Chris Bumstead, Brezilyalı sporcu Ramon Rocha Queiroz ve Urs Kalecinski’yi yenerek Classic Physique kategorisinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz