back to top
More

  Mr Olympia 2022 Wellness Kazananı

  Mr Olympia 2022 Wellness Kazananı. Wellness bölümü hızla en heyecan verici vücut geliştirme kategorilerinden biri haline geliyor ve 2022 Mr Olympia’daki rekabet hayranları hayal kırıklığına uğratmadı.

  Bu seneki yarışma, ikinci Wellness Olympia yarışması olarak karşımıza çıktı. 16 Aralık 2022 Cuma günü gerçekleştirilen finallerin sonunda Francielle Mattos, ikinci defa Wellness Olympia unvanını kazanarak tarihe geçti.

  Diğer vücut geliştirme kategorilerinden farklı olarak, bu bölüm simetriye, orantıya, genel görünüme ve alt vücuda odaklanır. Geçen yılki Olympia Wellness şovuna benzer şekilde, birkaç yarışmacı ön değerlendirmede kendilerini kanıtlamayı başardı.

  Gözler doğal olarak şampiyonun üzerindeydi ama Yarishna Ayala, Angela Borges ve Isabella Nunes’i geçmeyi başardı. Çok yakın geçen çekişmenin ardından, Francielle ikinci unvanını kazandı ve Isabella Nunes ikinci sırada yerini aldı.

  Gecenin sonunda Angela Borges üçüncü sırada yerini alırken, Kassandra Gillis ve Rayane Fogal de Souza Santana sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada kendilerine yer buldular.

  Mr Olympia 2022 Kazananları ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Wellness Kazananı ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Wellness Kazananı

  1. Francielle Mattos $50,000
  2. Isabelle Nunes $20,000
  3. Angela Borges $12,000
  4. Kassandra Gillis $7,000
  5. Rayane Fogal de Souza Santana $6,000

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz