0
More

  Mr Olympia 2022 Figure Kazananı

  Mr Olympia 2022 Figure Kazananı. Cydney Gillon, 15-18 Aralık tarihlerinde Nevada, Las Vegas’ta düzenlenen 2022 Olympia yarışmasında altıncı Figure unvanını kazandı.

  Birçok kişi bu yarışmanın gözden kaçtığını düşündü, ancak ön değerlendirme sırasında her şey değişti. Hepsi etkileyici paketler getiren Jessica Reyes Padilla, Stephanie Gibson ve Natalia Soltero da dahil olmak üzere bir dizi yarışmacı erkenden lider olarak ortaya çıktı.

  Ancak bu hafta sonu dikkatlerin çoğu Cydney Gillon’daydı. Ne de olsa, 2017-2021 yılları arasında Figure Olympia unvanını aldı ve önceki tüm yarışmalar arasında, bu yıl bir dizi yarışmacı tarafından her zamankinden daha fazla itilmiş gibi görünüyordu.

  Finallerin sonunda, Cydney Gillon başka bir Figure Olympia unvanını kazanarak serisini altıya çıkarttı. Ayrıca Jessica Reyes Padilla ve Lola Montez sırasıyla ikinci ve üçüncü olarak etkileyici performans sergiledi.

  Jossie Nathali Alarcon Becerra dördüncü ve bazı hayranları şaşırtacak şekilde Natalia Soltero beşinci oldu.

  Mr Olympia 2022 Kazananları ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Figure Kazananı ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Figure Kazananı

  1. Cydney Gillon $50,000
  2. Jessica Reyes Padilla $20,000
  3. Lola Montez $12,000
  4. Jossie Nathali Alarcon Becerra $7,000
  5. Natalia Soltero $6,000

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz