back to top
More

  Arnold Schwarzenegger İkinci Ev Antrenmanını Paylaştı

  Arnold Schwarzenegger İkinci Ev Antrenmanını Paylaştı. Arnold Schwarzenegger bu küresel sağlık krizi sırasında evde kalınması gerektiğini savunmaktadır. Şimdi evinizde yapabileceğiniz bir antrenmanı daha paylaşıyor.

  Arnold, bu zor zamanlarda insanların evde kalmasının gerçekten çok önemli olduğunu biliyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeye çalışıyor. Arnold daha önce hayranları ile evde yapabilecekleri bir antrenman programı paylaşmıştı.

  Şimdi ise, evde kolaylıkla yapılabilecek başka bir antrenman programını Instagram hesabından bir video aracılığı ile hayranlarıyla paylaştı. Bu sefer antrenmanı evinin arka bahçesinden doğrudan kendisi gösteriyor.

  Arnold Schwarzenegger İkinci Ev Antrenmanını Paylaştı

  • Hamstring Stretches
  • EZ-Bar Bicep Curl
  • Ground to Overhead
  • Bent-Over Row

  Arnold, herkesin EZ Bar’a erişemeyeceğinin farkında. Bu nedenle, ne yaparsanız yapın ama bu süre zarfında formda kalın demek istiyor. Ayrıca, sağlıklı ve fit kalabilmenin bizim elimizde olduğunu söylüyor ve başka insanlardan uzak dururken meşgul ve aktif kalmanın yollarını bulmamızı da istiyor.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  Daha Fazla