0
More

  Zamanı Kısıtlı Olanlar İçin Antrenman

  Zamanı Kısıtlı Olanlar İçin Antrenman. İş için seyahat mı ediyorsunuz? Bu Tabata antrenmanıyla bir saatten daha az bir sürede yağ yakacaksınız!

  Her bir egzersiz toplamda dört dakika boyunca yapılmaktadır. 20 saniyelik çalışma, hemen ardından 10 saniye dinlenme ile dört dakikaya tamamlanır. Zamana dayalı bir egzersiz olduğu için, normalde kaldırdığınızdan daha az ağırlık kaldırmanız gerekmekte.

  Bu içerik ÜCRETSİZ aboneler içindir

  İçeriğin devamı için abone olun

  Zamanı Kısıtlı Olanlar İçin Antrenman

  Tabatanın faydaları

  Full body antrenmanını 30 dakikada bitirebilirsiniz veya birkaç kas grubuna odaklanarak çalışabilirsiniz. Her iki durumda da, acıyı günlerce hissedeceksiniz!

  Daha hafif ağırlıklar seçerek, daha hızlı çalışıp, daha çok tekrar yapabilirsiniz.

  Aerobik ve anaerobik kapasitelerini iyileştirmenin dışında Tabata protokolü, iyi beslenme ile uygulandığında kas kaybetmeden vücut kitlesi endeksini azaltmak için çok etkili olmaktadır.

  Spor salonu mu yok? Hiç sorun değil! Tabata antrenmanını herhangi bir yerde yapabilirsiniz ve her kas grubuna uygulayabilirsiniz.

  Evinizde serbest ağırlık varsa, ihtiyacınız olan her şey hazır demektir. Sık sık seyahat ediyorsunuz ve antrenman da yapmak istiyorsunuz. Ancak seyahat ederken serbest ağırlık taşıyamayacağınız için kendi vücut ağırlığınızı kullanabilirsiniz.

  Tabata antrenmanı

  Her egzersiz toplam dört dakika boyunca gerçekleştirilmektedir. 20 saniyelik çalışma ve 10 saniye dinlenme ile dört dakika boyunca tekrarlanır.

  1. Air Squat
  2. Biceps Curl
  3. Jump Lunges
  4. Shoulder Press
  5. Bench Dips
  6. Bicycle crunches
  Egzersiz Set Tekrar
  Air Squat 20 saniye 10 saniye
  Bicep Curl 20 saniye 10 saniye
  Jump Lunge 20 saniye 10 saniye
  Shoulder Press 20 saniye 10 saniye
  Bench Dip 20 saniye 10 saniye
  Bicycle Crunch 20 saniye 10 saniye

  Tabata antrenmanı söz konusu olduğunda sınır yoktur. Herhangi bir yer, herhangi bir egzersiz ve herhangi bir zaman. Bu antrenmanı uygulamak için bahaneniz olamaz!

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz