back to top
More

  Tia-Clair Toomey’in Ev Antrenmanı

  Tia-Clair Toomey’in Ev Antrenmanı. Spor salonlarının ne zaman açılacağını kimse bilmiyor ve evde sınırlı ekipman ile güzel bir antrenman yapmak oldukça önemli. Tia-Clair Toomey’in ev antrenmanı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

  Birçok tanınmış kişi, formunu korumak isteyen kişiler için antrenman programları paylaştı. Stefanie Cohen, Calum von Moger, Arnold Schwarzenegger ve Tim Tebow gibi tanınmış kişiler evde yapabileceğimiz antrenman programlarını bizlerle paylaştı.

  Üç kez kadınlar CrossFit şampiyonu olan Tia-Clair Toomey, canlı yayında antrenman yaptırdı. Dünyanın en seçkin sporcularından olan Toomey’in liderliğinde üst düzey bir antrenmana girmek de oldukça harika bir fırsat.

  Tia-Clair Toomey’in Ev Antrenmanı

  Toomey, ilk kez böyle bir şey yaptığını açıkladı ve egzersiz sırasında soruları cevaplayacağını söyledi. Antrenmanın detayları:

  Every Minute On the Minute x 16 dakika (4 total round)

  • Dakika 1: Maksimum Hand Release Push-Up
  • Dakika 2: Maksimum Jumping Lunge veya Alternating Lunge
  • Dakika 3: Maksimum Burpee
  • Dakika 4: Dinlenme veya  30 saniye Hollow Hold

  Her egzersiz için 50 saniye boyunca olabildiğince çok tekrar yapın, 10 saniye dinlenin ve ardından bir sonraki egzersize başlayın. Deneyim seviyenize bağlı olarak, antrenmanı yeteneklerinize göre değiştirmekten çekinmeyin.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla