back to top
More

  Mr Olympia 2022 Ms Olympia Kazananı

  Mr Olympia 2022 Ms Olympia Kazananı. Andrea Shaw, 16 Aralık 2022 Cuma günü Las Vegas, Nevada’da üçüncü Ms Olympia unvanını kazandı. Bu sene 15-18 Aralık tarihleri arasında düzenlenen 2022 Olympia etkinliğinde çok sayıda engelin üstesinden geldi.

  Ms Olympia şovu, Olympia Başkanı Jake Wood’un izniyle 2020’de Olympia Weekend etkinliğine geri döndü ve o zamandan beri hakkında konuşulan en heyecan verici bölümlerden biri oldu.

  Shaw, etkileyici kas kütlesi ve kondisyonla 2020 ve 2021’de Olympia’da şampiyonluğu korumayı başardı. Bu yılın başlarında geri dönerek 2022 Rising Phoenix Arizona Pro’da üçüncü Women’s Bodybuilding unvanını aldı.

  Bu yılki Olympia yarışmasında ivme artarken, kendisini diğer yarışmacılardan erken ayırmak için ön değerlendirme gerçekleşirken tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

  Geçen yıl ikinci olan Helle Trevino, bu yılın başlarında omuzundan ameliyat olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini yaptı. Son Olympia’sı olduğunu açıklayan Angela Yeo ve Margie Martin gibi pek çok tehdit Shaw’ı ön değerlendirme ve finallerde zorlamaya çalıştı.

  Helle Trevino, Angela Yeo ve Andrea Shaw’un da aralarında bulunduğu üç vücut geliştirmeci, yarışmanın sonuna doğru kendilerini Ms Olympia unvanı için mücadele ederken buldu.

  Sonunda, Andrea Shaw bir Ms Olympia unvanı daha kazandı ve bu, kariyerinin üçüncü unvanı oldu.

  Mr Olympia 2022 Kazananları ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Ms Olympia Kazananı ve Para Ödülleri

  Mr Olympia 2022 Ms Olympia Kazananı

  1. Andrea Shaw $50,000
  2. Angela Yeo $20,000
  3. Helle Trevino $12,000
  4. Margie Martin $7,000
  5. Branca Njegovec $,6000

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz