back to top
More

  Mr Olympia 2021 Wellness Kazananı

  Mr Olympia 2021 Wellness Kazananı. Francielle Mattos, ilk Wellness Olympia şampiyonu oldu. Bunu, 7-10 Ekim tarihleri arasında Orlando, Florida’da gerçekleşen 2021 Olympia’da sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada yer alan Angela Borges ve Isabella Nunes’u geride bırakarak yaptı.

  2021 Olympia’nın daha ilgi çekici yönlerinden biri, Wellness kategorisinin spordaki en büyük yarışmada ilk kez yer almasıydı. Olympia’da yer alan bu kategorinin ilk gösterimi, dünyanın dört bir yanından gelen toplam 20 kadının katılımıyla gerçekleştirildi.

  Her biri, bu sporun en büyük sahnesinde Wellness unvanını kazanan ilk kadın olarak tarihe geçmek istedi. Her şey söylenip yapıldığında, diğerlerinin üzerine çıkmayı ve ilk Wellness Olympia unvanını kazanmayı başaran Fanceielle Mattos oldu. Yine de sıkı bir yarıştı, Angela Borges ikinci olmadan önce sağlam bir mücadele verdi ve Isabella Nunes üçüncü sırada yer aldı.

  Mr Olympia 2021 Wellness Kazananı

  Mr Olympia 2021 Wellness

  1. Francielle Mattos
  2. Angela Borges
  3. Isabella Nunes
  4. Yarishna Ayala
  5. Julia Chitara
  6. Sunny Andrews
  7. Isamara dos Santos
  8. Bruna Seredich
  9. Lorena Ragusa
  10. Barbara Emanuele Cesar

  2021 Wellness Official Scorecard

  2021 Wellness Official Scorecard

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii