back to top
More

  Hadi Choopan ABD’ye Geldi

  Hadi Choopan 2021 Olympia'ya 6 hafta kala Amerika Birleşik Devletleri'ne geldi

  Hadi Choopan ABD’ye Geldi. Hadi Choopan’ın profesyonel vücut geliştirme kariyeri boyunca karşılaştığı en büyük sorun, Amerika Birleşik Devletleri’ne girip Mr. Olympia’da rekabet edebilmekti. Bu sene yarışmadan birkaç hafta önce ülkeye giriş yaptığı için, herhangi bir sorun yaşamayacak.

  Birçok kişinin söylediği ve düşündüğü şeylerden biri ise, Choopan ülkeye geçen sene daha erken girebilseydi, dördüncülük yerine çok daha iyi bir sonuç elde edebilirdi. Son dakikaya kadar ABD’ye giriş yapamamıştı ve bunu yapıp yapamayacağına dair endişeler vardı. Pek çok kişi bu sürecin uzaması sonucunda stresinin artması, yapmış olduğu hazırlıkları engellediğine ve final sırasında tam olarak odaklanamadığına inanıyordu.

  Hadi’nin bu sene bu tarz şeylerle uğraşmasına gerek kalmadı. Antrenörünün Instagram hesabından paylaştığı gönderiye göre, Choopan 2021 Mr. Olympia’dan 6 hafta önce ülkeye geldi ve hazırlıklarını ABD’de tamamlayacak.

  Hadi Choopan ABD’ye Geldi

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Hany Rambod (@hanyrambod)’in paylaştığı bir gönderi

  Hadi’nin tüm kariyeri boyunca kendisi ile ilgili en çok merak edilen ve konuşulan konulardan biri ise, tamamen Olympia öncesi hazırlıklara odaklanabilseydi nasıl görüneceğiydi. Herhangi bir aksaklık olmazsa bu sene bu sorunun cevabını çok net bir şekilde görmüş olacağız.

  Geçen seneki sıralamasıyla bu sene Olympia’ya katılmayı başardı, ancak fiziğini o zamandan beri sahnede göremedik. Ekim ayında sahneye çıktığı zaman, fiziğinde nasıl değişiklikler yaptığını ve hepsini nasıl bir araya getirdiğini görmek, hayranları için oldukça ilginç olacak.

  Antrenörü, Amerika Birleşik Devletleri’ne uçmadan birkaç gün önce Hadi’yle ilgili küçük bir güncelleme yayınladı ve oldukça keskin görünüyor.

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii