back to top
More

  Alfa Kadının Özellikleri

  Alfa Kadının Özellikleri Gülümseyişi, dik duruşu ve kibarlığıyla her yerde dikkatleri üstlerine toplamayı başaran alfa kadının özelliklerini senin için derledik. Keyifli Okumalar!

  Alfa Kadının Özellikleri

  Kendine olan güveni sonsuzdur

  Alfa kadını

  Bir alfa kadınında fark edilen ilk özellik, şüphesiz kendine olan özgüvenidir. Çoğu kadın alfa kadını olmak ister ancak bir alfanın cesareti ve güçlü duruşu hemcinslerini kendine hayran bırakır.

  Alfa kadını doğallığı ile harikalar yaratır

  Alfa kadını

  Doğallığıyla baş döndüren alfa kadınlarının dünyasında yapmacıklığa yer bulamazsınız. Dobradırlar. Kırılacağınızı bilse de doğruları söylemekten vazgeçmez.

  Kendini geliştirmeyi severler. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye hazırdırlar

  Alfa kadını

  Diğer kadınlardan oldukça farklıdır bir alfa. Kendini geliştirmeyi ve okumayı sever. Öğrenmek ve araştırmak ruhunda vardır. Onunlayken hiç sıkılmazsınız.

  İnsanlarla sıkı ve etkili iletişim kurabilirler

  Alfa kadını

  İletişim yönleri oldukça kuvvetlidir. Karşısındaki kişiyi dinlerler ve fikirlerine önem verirler.

  Ne istediğini bilen biriyle karşı karşıyasınız. Attığı adımlardan emindirler ve güven verirler

  Alfa kadını

  Onunla konuşurken şüphe içerisinde olmazsınız. Aksine diğer kadınlarda olmayan bir şey vardır; bir alfa kadını gerçekleri olduğu gibi söylediğinden güven kazanmasını iyi bilir.

  Yaptığı iyilikleri karşılık beklemeden yapar ve onu bu huyu yüceltir

  giphy

  Egoist değillerdir ve övünmeyi sevmezler. Yaptıkları iyilikleri içten gelen bir duygudaşlıkla ve samimiyetle yaparlar.

  Dünyayı yakabilecek potansiyele sahiptirler

  Alfa kadını

  Kötülükler ve çevresinde yaşadığı olumsuz olaylar bir alfa kadınının enerjisini hiçbir zaman düşüremez. Çünkü bir alfa, yenilgilerden ve olumsuzluklardan ders çıkarmasını iyi bilir.

  Hisleri oldukça kuvvetli olan alfa kadınları sezgileriyle de hareket edebilir. Attığı adımların farkındadır ve geleceği çok iyi sezerler

  Alfa kadını

  Kendisi için yıkıcı olan durumları hisleriyle önceden farkına varır ve nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Samimiyetsiz tavırlardan ve güvensiz ilişkilerden oldukça uzaktır. Bu hem iş, hem arkadaşlık hem de romantik ilişkileri için geçerli bir kuraldır.

  Bir ilişkiyi nasıl yürütmesi gerektiğini çok iyi bilirler

  Alfa kadını

  Onunla uyum içinde bir ilişki sürdürürsünüz. Gösterişten ve sıradanlıktan oldukça uzak olan bu ilişkide sizi değiştirmeye çalışmazlar. Aksine olduğunuz gibi davranır ve sizi tamamlarlar.

  Hayatta ve ilişkisinde ne istediğini bilir ve kendisini hedefleri ve hayalleri için adar

  Alfa kadını

  Boş işler ve ona fayda getirmeyecek arkadaşlarla takılmaz. Zamanını kafelerde değil, evinde bilgisayar başında ya da sevdiği bir işi yapıyorken geçirirler.

  Geçmişten ders çıkarır bir alfa. Yaşanmış olayların iç yüzünü görür ve aynı hataları tekrarlamadan önüne bakar

  Alfa kadını

  Onu çekemeyen ve kıskanan insanlara karşı kulaklarını tıkar. Belirsizlikten ve net olmayan durumlardan nefret eder. Yaparım demez, en iyisini yapar ve bunu ortaya koymaktan çekinmez.

  İş ve arkadaşlık işlerinde lider rolünü iyi üstlenir

  giphy

  Sorumluluklarını bilir ve olayları rahatlıkla koordine edebilir. Etrafındaki insanların onun kendisine güvendiği gibi güvenmesini sağlar.

  Tutkuyu onunla öğrenirsiniz

  Alfa kadını

  Bir alfa kadını sözde tutkuluyum demez. Zaten hiçbir zaman ben tutkuluyum demez, bunu hissettirir. Aşkta, hayatta, her zaman ve her yerde onun tutkuları sizi yakacak buna hazır olun.

  Bilmiyorsa araştırır ve öğrenir. Nerede susması gerektiğini bilir ve bir karar vermeden önce sonuçların ne olacağını da hesaba katar

  Alfa kadını

  Bilmediği bir konu hakkında yorum yapmaktan ziyade, susmayı tercih eder. Konuşmak için konuşmaz, söylediklerini yapar, hatta en iyisini yapar!

  Son olarak; bir alfa kadınını tamamlayacak olan, alfa erkeğinden başkası değildir

  Alfa kadını

  Diğer kadınlardan oldukça farklı olan bir alfa kadınını ancak zekasıyla ve kararlarıyla etkileyebilir bir erkek. Eğer iki alfa bir araya gelmişse standart ilişki kodlarının çok çok üzerinde bir alfa uyumu onları bekliyor demektir.

  Aşk, tutku, güven, sadakat ve huzurun çok yoğun yaşandığı bu ilişki oldukça özeldir ve bir alfa kadınının diğer kadınlardan neden farklı olduğunu, onu sevmeye başladıkça farkedersiniz. Eğer bir alfa kadınıyla birlikteyseniz, size değer verdiğini ve yanınızda olduğunu her daim hissedersiniz.

  Ayrıca bu yazımıza da göz atmayı unutma!

  Alfa Erkek Nedir?

  Alfa kadını

  En son haberler ve güncellemeler için Instagram, Twitter, YouTube, Telegram Haber ve Telegram Sohbet hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Antrenman Programları 

  antrenmanprogramii

  Daha Fazla İçerik

  Yorum yap

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya giriniz